Domovní zvonky, videotelefony

Proč digitální domovní zvonky a videotelefony?

Digitální systémy audio a videotelefonů dnes již nahrazují zastaralé analogové systémy. Mají totiž mnoho výhod, jako je kvalitní přenos signálu, zamezují vyblokování systému jedním uživatelem, při instalaci není třeba mohutných svazků kabelů. Hlavní funkcí systému je zprostředkování komunikace mezi osobami u vstupu s osobami uvnitř objektu. Komunikace může být podle volby provedení tabla zprostředkována audio výstupem nebo s využitím kamer i obrazem. Videotelefony mohou být tedy malým kamerovým systémem.

Pro koho jsou určeny

Domovní zvonky a videotelefony mohou být instalovány u jakýchkoliv typů objektů. Ať už se jedná o bytové domy, rodinné domy, administrativní budovy, panelové nebo činžovní domy, ale i u veřejných budov jako jsou nemocnice a úřady. Digitální systémy jsou určeny i pro nahrazení stávajících již nevyhovujících analogových zvonků.

Volba typů domovních zvonků a videotelefonů

Instalujeme produkty od různých výrobců podle požadavku zákazníka např. Bticino, Fermax, Comelit, Urmet, Aiphone a mnoho dalších. Na základě dlouholetých zkušeností doporučujeme domácí telefony Bticino, které se vyznačují bezporuchovostí, kvalitním přenosem audia i videa jednoduchým dvoudrátovým zapojením.

Vyžádejte si kalkulaci na míru

Volejte +420 274 020 222 nebo vyplňte formulář: