Protipožární systémy

Proč protipožární systémy?

Důvodů, proč instalovat protipožární systém je bezpočet. Těmi hlavní jsou však ochrana životů, zdraví a majetku. Systém elektronické požární signalizace slouží k vyhodnocování požárních situací v budovách, k přesné lokalizaci místa vzniku požáru, k detekci kouře tedy oxidu uhelnatého a zároveň vyhodnocovaní falešného poplachu. V dnešní době jsou systémy schopny zachytit už i vznik tzv. první fáze požáru, kdy ještě škody na majetku, životech a zdraví lidí jsou minimální. Systém lze napojit na Hasičský záchranný systém.

Pro koho jsou protipožární systémy určeny

Pro každého a tedy pro všechny prostory, kde se pohybují nebo pobývají lidé, v průmyslových, výrobních prostorech, kde je prioritou ochránit majetek. Systémy se dají instalovat ve všech typech budov i v areálech, které jsou tvořeny více budovami. Vždy se jedná o individuální řešení včetně možné kombinace s jinými typy bezpečnostních systémů.

Volba protipožárních sytémů

Na základě našich zkušeností používáme elektronický protipožární systém ESSER od společnosti Honeywell. Systémy ESSER svou modularitou a flexibilitou umožňují přizpůsobit se jakýmkoliv řešením od nejjednodušších poplašných systémů až po sofistikované síťové aplikace. Všechny produkty jsou plně kompatibilní i se staršími systémy tohoto výrobce.

Vyžádejte si kalkulaci na míru

Volejte +420 274 020 222 nebo vyplňte formulář: