Zabezpečovací systémy

Proč zabezpečovací systémy?

Elektronický zabezpečovací systém jako součást bezpečnosti je jedním z nejvyužívanějších systémů ochrany budov. Nejčastěji se využívají ve spojení se zvukovými hlásiči tedy alarmy. Přeneseně se dá říct, že tyto systémy jsou ústy, která říkají svým majitelům: Pozor, došlo k narušení hlídaného prostoru. Toto sdělení v souvislosti s rozvojem novým technologií však nemusí být pouze skrze alarm, ale i prostřednictvím hlasové nebo SMS zprávy na telefon. Mnoho majitelů těchto systémů zároveň využívá napojení na pult centrální ochrany.

Pro koho jsou zabezpečovací systémy určeny

Systémy jsou využívány u všech typů budov, tedy jak v podnikové a státní sféře, tak i u bytových nebo rodinných domů. Lze je využít jak u velkých areálů tvořených několika budovami, tak i u menších objektů. V závislosti na typ budovy a jeho velikost jsou voleny konkrétní typy systému včetně ústředny a množství čidel a jeho typů. Zabezpečovací systémy se dají velmi efektivně propojovat s kamerovými a přístupovými systémy.

Volba zabezpečovacích sytémů

Používáme kvalitní a prověřené systémy s akreditací laboratoří pro poplachový zabezpečovací systém a certifikací České asociace pojišťoven nebo Národní bezpečnostního úřadu. Osvědčily se nám produkty kanadského výrobce PARADOX, který nabízí ucelenou řadu zabezpečovacích systémů včetně bezdrátových řešení a produkty společnosti SATEL.

Vyžádejte si kalkulaci na míru

Volejte +420 274 020 222 nebo vyplňte formulář: